در صورتی که در مورد " آموزش حذف سابقه های جستجو در Bing " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره

موتور جستجو bing یکی از معروفترین موتورهای جستجو در وب است که توسط شرکت مایکروسافت ایجاد گردیده است.
جالب است بدانید که موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ نتایج شما را ذخیره میکنند تا در جستجوهای بعدی نتایج بهتری را به شما ارائه دهند.
موتورهای جستجو این نتایج را بر اساس آی پی و کوکی های شما ذخیره میکنند و یا حتی اگر از حساب کاربری در سایت موتور جستجو استفاده کنید نتایج در حساب کاربری شما ذخیره میشود.
عملا این کار موتورهای جستجو امر بد و اشتباهی نیست زیرا فقط از نتایج جستجو برای جستجو بهتر در موارد دیگر از آن استفاده میشود. به هر حال اگر این کار موتورهای جستجو از جمله بینگ برای شما ناخوشایند است میتوانید توسط آموزش زیر سابقه جستجوهای خود را پاک کنید.با اُمیگو همراه باشید.چگونه سابقه جستجوهای قبلی خود را در حساب کاربری حذف کنیم؟

تمامی سابقه شما در حساب کاربری شما در Bing ذخیره میشود.
ابتدا وارد حساب کاربری خود در سایت Bing شوید.
بعد از ورود در داشبود حریم خصوصی بر روی Search History کلیک کنید و سپس گزینه View and Clear Search History را انتخاب کنید.

چگونه سابقه جستجوهای قبلی خود را حذف کنم

در اینجا صفحه گزارش از فعالیت های شما داده میشود ، برای حذف ردپا و تاریخچه خود در بالا سمت راست صفحه بر روی Clear Activity کلیک کنید.

Clear activity

پیامی مبنی بر تایید حذف گزارشات به شما نمایش داده میشود که برای ادامه کار بر روی Clear کلیک کنید.

Clear

توجه کنید چنانچه قصد داریم گزارشات فعالیت های خود را ببینید از همان صفحه گزارشات را مشاهده خواهید کرد.

Activity list in Bing

با هر بار ورود شما برای جستجو در سایت بینگ یک ردیف گزارش برای شما ایجاد میشود. برای آنکه بتوانید آن گزارشات را حذف کنید بر روی Delete کلیک کنید.

همانطور که گفته شد بینگ همه موارد جستجو شده شما را ذخیره میکند. در همان حساب کاربری شما در قسمت Activity History اطلاعات مربوط به حساب خود را مشاهده خواهید کرد.

Explorer By Data Type in Bing History

چنانچه هر مورد را میخواهید که گزارشات آن حذف شود بر روی حذف کلیک کنید.


حذف سابقه جستجو در برنامه Bing

اگر روي سيستم شما ويندوز 8 و 10 نصب است، حتما متوجه نرم افزار جست وجوگر Bing شده ايد.  
براي حذف تاريخچه جست وجوها و يا غيرفعال کردن کلي آن ، وارد اپليکيشن Bing شويد و سپس کليدهاي ترکيبي Win+C را فشار دهيد. اکنون از نوار سمت راست روي گزينه Settings کليک و سپس Search history را انتخاب کنيد.
در ادامه براي پاک کردن تاريخچه جست وجوها از قسمتClear search history روي گزينه Clear all کليک کنيد.همچنين اگر مي خواهيد جست وجوها در قسمت تاريخچه ذخيره نشود، گزينه Keep search history را در حالت Off تنظيم کنيد.

حذف سابقه جستجو در برنامه Bing


پیشنهاد میکنیم مقاله " روش های جستجو در گوگل و نحوه صحیح سرچ " را مطالعه کنید.
در صورتی که در مورد " آموزش حذف سابقه های جستجو در Bing " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره