در صورتی که در مورد " آموزش ساخت استیکرهای واتساپ به صورت سفارشی " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره

قبلا در مقاله " آموزش دانلود و استفاده از استیکرها (Sticker) در واتساپ " در مورد استیکرهای واتساپ که به تازگی از نسخه 2.18 منتشر شده مباحثی را ارائه کردیم اما اینبار در این مقاله به شما خواهیم آموخت که چگونه استیکرهای دلخواه خود را ایجاد و از آنها در واتساپ استفاده کنید.
در واقع این پیامرسان به شما اجازه میدهد تا مانند سایر پیامرسان های دیگر از استیکرهای گرافیگی استفاده کنید ، نحوه استفاده و دانلود استیکرهای واتساپ متفاوت با برنامه های دیگر است و استیکرها باید در قالب برنامه ای جداگانه نصب شوند.

گام اول) ایجاد تصاویر بدون پس زمینه

در قدم اول باید استیکرهای خود را طراحی کنید، این استیکرها باید با فرمت و اندازه مشخص با پس زمینه شفافی باشند.
در رایانه خود و توسط برنامه فتوشاپ تصاویری را بدون پس زمینه ایجاد کرده و با فرمت png ذخیره کنید سپس آنها را به پوشه ای در گوشی خود انتقال دهید.

حذف پس زمینه تصویر

همچنین میتوانید تصاویر را با گوشی خود گرفته و با دانلود برنامه background eraser تصاویر پس زمینه را حذف و سپس با فرمت png ذخیره کنید.

background eraser

توجه داشته باشید برای ایجاد پک استیکرها باید حداقل سه تصویر را ایجاد کرده باشید.


گام دوم) ایجاد استیکرها به کمک برنامه

ما به کمک برنامه خوب Personal Stickers for WhatsApp میتوانیم تصاویر png ایجاد شده را به استیکرهای قابل استفاده در واتساپ تبدیل کنیم.

برای همین از اینجا برنامه Personal Stickers for WhatsApp را دانلود و نصب کنید.

با باز کردن برنامه بر روی SEARCH FOR STICKERS ضربه زده تا تمامی تصاویر png که ایجاد کرده اید شناسایی شوند.

SEARCH FOR STICKERS

برر وی دکمه Add ضربه بزنید.

اگر سوالی پرسیده شد مجدد بر روی Add ضربه بزنید.

پس از انجام این کار واتساپ را باز کنید و برروی نماد Emoji از سمت چپ جعبه متن ضربه بزنید ، سپس به قسمت Stickers رفته و بر روی استیکرهایی که اضافه کرده اید ضربه زده تا برای فرد مورد نظر ارسال شوند.

در صورتی که در مورد " آموزش ساخت استیکرهای واتساپ به صورت سفارشی " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره