در صورتی که در مورد " آموزش نصب بازی های دیتادار اندروید " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره

با توجه به گرافیک بالای بازی های امروزی و حجم بالای آن ها سازندگان مجبور به ساخت جزییات بیشتر و در نتیجه اضافه شدن دیتا به بازی ها میباشند. ما در این مقاله نحوه قرار دادن دیتا بازی ها در گوشی های اندروید (نصب بازی های دیتادار) را آموزش خواهیم داد، با ما همراه باشید.


آموزش اضافه کردن دیتا بازی های اندروید

ابتدا بازی و دیتا مورد نظر خود را دانلود کنید.

فایل Apk بازی را نصب (install) کنید.

سپس بر روی پوشه دیتا لمس طولانی کنید. (اگر بازی و دیتا را توسط کامپیوتر دانلود کرده اید ، باید توسط کابل ، رم ریدر و یا روش های دیگر به گوشی انتقال دهید)

در صورت فشرده بودن فایل باید آن را از حالت فشرده خارج کنید. برای خارج سازی از حالت فشرده میتوانید این کار را در کامپیوتر توسط برنامه Winrar و یا در گوشی انجام دهید.

فایل دیتا بازی در مدیریت فایل گوشی

در بین گزینه های باز شده مورد move یا انتقال را انتخاب کنید.

در مرحله بعد بر روی حافظه ی داخلی internal storage ضربه بزنید.

انتقال دیتا در مدیریت فایل

پوشه Android را انتخاب کرده و سپس اینبار گزینه ی create folder یا ایجاد پوشه را انتخاب کنید.

ایجاد پوشه

اسم پوشه ی جدید را کلمه Obb گذاشته و گزینه ی create یا ایجاد را انتخاب کنید. توجه کنید اگر بازی را دانلود کرده باشید یه شما گفته میشود که مسیر قرار دادن دیتا بازی کجاست.  به طور مثال یا Android/Obb است یا Android/data)

سپس پوشه دیتا را به آنجا منتقل کنید و بازی خود را اجرا کنید.


نکته :

1- دیتای بازی های اندرویدی به طور پیش فرض باید در حافظه داخلی کپی شود. (اگر در مموری کپی کنید شناسایی نمیشود)

2- در صورتی که پوشه ی Android موجود در حافظه دستگاهتان را باز کردید اما پوشه ی Obb وجود نداشت کافیست یک پوشه جدید با نام Obb بسازید.

3- در نصب و اجرای بازی های دیتادار مرحله اول که بازی را نصب کردید ان را اجرا نکنید ؛ پس از انجام همه کارها اقدام به اجرای بازی نمایید.

در صورتی که در مورد " آموزش نصب بازی های دیتادار اندروید " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره