یکی دیگر از برنامه های بسیار کاربردی پرداخت اینترنتی قبوض ، خرید شارژ و... اپلیکیشن هف هشتاد (هفــ هشتاد) است ؛ این اپلیکیشن به دلیل داشتن قالب کاربری زیبا و آسان ، رقیبی جدی برای برنامه هایی از این دسته می باشد .
در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی و نحوه کار با این اپلیکیشن بپردازیم...


نصب و ثبت نام در هف هشتاد

در ابتدا شما می بایست هف هشتاد را از سایت رسمی از اینجا دانلود کنید.
بعد از کامل کردن مراحل نصب ، هنگامی که وارد اپلیکیشن می شوید صفحه زیر برای شما باز می شود . برای دیدن آموزش های اپلیکیشن ، اسلاید های اپلیکیشن را تغییر دهید . برای ورود به اپلیکیشن بر روی گزینه (ورود به هف هشتاد) کلیک کنید .

شروع کار با هف هشتاد 

در صفحه ی باز شده ، شما می بایست شماره تلفن همراه خود را وارد کنید ؛ چنانچه این اپلیکیشن را یکی از دوستانتان به شما معرفی کرده (یا دعوت کرده) ، گزینه (از طریق دوستان دعوت شده ام) را انتخاب کرده و شماره ی خود را وارد کرده و کد دعوتی که دوستتان برای شما فرستاده را وارد کنید و وارد مرحله بعد شوید . با این کار شما می توانید برای خود (و دوستتان) امتیاز جمع آوری کنید .
در مرحله بعد ، ارسال پیامک تایید را انتخاب کرده تا کد فعال سازی برای شما ارسال شود .

کد تایید هف هشتاد 

کد فعالسازی چهار رقمی را که هف هشتاد برای شما ارسال کرده را وارد کنید ، سپس گزینه "تایید کد" انتخاب کنید ؛ چنانچه کد را دریافت نکردید ، بر روی گزینه (ارسال دوباره کد) کلیک کنید .

ارسال کد تایید هف هشتاد 

هم اکنون شما وارد اپلیکیشن هف هشتاد شده اید و می توانید از تمامی امکانات آن استفاده کنید . با ما همراه باشید تا به معرفی تک تک این گزینه ها بپردازیم و نحوه استفاده از آن ها را به شما آموزش دهیم .


شروع کار با برنامه هف هشتاد

در تصویر زیر ، منوی کاربری زیبا هف هشتاد را مشاهده می کنید . با چرخاندن گردانه ، قابلیت های مختلف برنامه را مشاهده می کنید .

صفحه اصلی برنامه هف هشتاد 


تنظیمات مورد علاقه

با کلیک بر روی آیکون مثبت (+) میتوانید ، وارد این قسمت شوید ؛ در این بخش شما می توانید گزینه هایی را که می خواهید در منوی کاربری باشد را مشخص کنید تا به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید .

تنظیمات مورد علاقه 

شارژ سیم کارت اعتباری

در کادر اول ، شماره موبایل خود یا دیگران را (می توانید از مخاطبین انتخاب کنید) وارد کنید . اپراتور شما به طور خودکار مشخص می شود ، چنانچه شماره خود را ترابرد کرده اید ، خودتان اپراتور مورد نظر را انتخاب کنید .
در کادر بعدی نوع شارژ خود را (مستقیم ، کد شارژ و...) وارد کنید و مقدار شارژ دلخواه را وارد کنید .
بعد از طی کردن تمام این مراحل ، گزینه "تایید" را لمس کرده و وارد مرحله پرداخت شوید ؛ با وارد کردن اطلاعات خواسته شده (رمز دوم ، شماره کارت ، cvv2 و ...) ، شارژ خود را دریافت کنید .
برای مجبور نبودن به وارد کردن اطلاعات در هر خرید ، به آخر مقاله ، قسمت مدیریت کارت ها مراجعه کنید .

شارژ سیم کارت اعتباری

 
خرید بسته اینترنت

از طریق این بخش شما می توانید بسته اینترنتی مورد نظر خود را خریداری کنید . طبق مطالب قبل ، شماره تلفن خود یا دیگران را وارد کرده ، اپراتور مورد نظر را در صورت ترابرد کردن انتخاب کنید ، دوره (ماهانه و ...) وحجم بسته مورد نظر را انتخاب کرده و با کلیک بر گزینه "تایید" ، مبلغ آن را پرداخت کنید .

خرید بسته اینترنت 


پرداخت قبض

یکی از قابلیت های بسیار کاربردی این اپلیکیشن ، پرداخت قبض است . در صفحه مربوطه ، چهار گزینه مشاهده می کنید : (قبض موبایل ، قبوض خدماتی ، جریمه خودرو و adsl) .
گزینه مورد نظر را انتخاب کرده ، اطلاعات خواسته شده (شناسه قبض و ...) را وارد کنید و گزینه "تایید" را انتخاب کنید تا وارد مرحله پرداخت شوید . به جای وارد کردن تمامی اطلاعات شما می توانید بارکد قبض یا ... را با گوشی خود اسکن کنید .

پرداخت قبض

 
خیریه

از طریق این بخش ، شما می توانید با وارد کردن موسسه خیریه و مبلغ مورد نظر ، به موسسات خیریه کمک کنید .

خیریه در هف هشتاد 


استعلام

این قابلیت ، زیر شاخه هایی نظیر مانده بسته اینترنت و ... دارد که این برنامه را از اپلیکیشن های رقیب ، متمایز می کند .
در کادر مربوطه ، شماره موبایل و اپراتور خود را وارد کرده تا مانده بسته اینترنت  و یا اعتبار سیم کارت خود را ملاحظه فرمایید .

استعلام در 780 


موجودی

یکی دیگر از امکانات کاربردی این اپلیکیشن ، پی بردن به موجودی کارت مورد نظر است .
در ابتدا شماره کارت خود را وارد کرده و رمز دوم کارت (می توانید از بانک تهیه کنید) وارد کنید . اطلاعاتی همچون ماه انتقضا و cvv2 و ... را می توانید از روی کارت خود خوانده و آن را وارد کنید و در آخر گزینه "موجودی" را لمس کنید .

اطلاع از موجودی کارت در هف هشتاد 


کارت به کارت

یکی از پرطرفدارترین قابلیت های این برنامه ، قابلیت کارت به کارت کردن است .
وارد قسمت مربوطه شوید . شماره کارت خود و شماره کارت مقصد را وارد کنید . توجه داشته باشید که هف هشتاد بانک کارت شما را پشتیبانی کند ، در بالای صفحه ، می توانید این بانک ها را مشاهده کنید .
سپس مبلغ مورد نظر را تا سقف (3 میلیون تومان) وارد کنید و گزینه "ادامه" را لمس نمائید و مراحل پرداخت را طی کنید .

کارت به کارت در 780 


خرید بلیت قطار

این قابلیت ، یکی از معدود قابلیت هائیست که اپلیکیشن هایی از این قبیل آن را دارا می باشند . وارد قسمت مربوطه شوید .
در منوی باز شده ، اطلاعات بلیت مورد نظر را وارد کنید و آن را خریداری کنید . از این طریق می توانید هر تعداد بلیت را که میخواهید ، دریافت کنید .

خرید بلیط قطار د ربرنامه هف هشتاد


 
تنظیمات

با کلیک بر آیکون سه خط در گوشه بالا سمت راست ، شما می توانید وارد بخش تنظیمات شوید .

 


مدیریت کارت ها

در این بخش ، شما می توانید اطلاعات کارت خود را وارد کنید تا در مراحل پرداخت مجبور به وارد کردن مجدد اطلاعات کارت خود نباشید .

مدیریت کارت ها 


انتقاد و پیشنهاد

از طریق این بخش شما می توانید با وارد کردن اطلاعات خواسته شده ، انتقادات و پیشنهادات خود را به هف هشتاد ارسال کنید .


کمپین ها

با کلیک بر آیکون خنده ، وارد کمپین ها شوید .


سامانه #780*

با شماره گیری این کد ، شما می توانید در صورت دسترسی نداشتن به اینترنت ، از این سامانه به جای اپلیکیشن استفاده کنید .

سامانه USSD هف هشتاد 

امیدواریم که توانسته باشیم به شما کمک شایانی کرده باشیم ، تشکر از همراهی شما عزیزان...


بیشتر بخوانید :