یکی دیگر از برنامه های بسیار کاربردی پرداخت اینترنتی قبوض ، خرید شارژ و... اپلیکیشن هف هشتاد (هفــ هشتاد) است ؛ این اپلیکیشن به دلیل داشتن قالب کاربری زیبا و آسان ، رقیبی جدی برای برنامه هایی از این دسته می باشد .
در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی و نحوه کار با این اپلیکیشن بپردازیم...


نصب و ثبت نام در هف هشتاد

در ابتدا شما می بایست هف هشتاد را از سایت رسمی از اینجا دانلود کنید.
بعد از کامل کردن مراحل نصب ، هنگامی که وارد اپلیکیشن می شوید صفحه زیر برای شما باز می شود . برای دیدن آموزش های اپلیکیشن ، اسلاید های اپلیکیشن را تغییر دهید . برای ورود به اپلیکیشن بر روی گزینه (ورود به هف هشتاد) کلیک کنید .

شروع کار با هف هشتاد 

در صفحه ی باز شده ، شما می بایست شماره تلفن همراه خود را وارد کنید ؛ چنانچه این اپلیکیشن را یکی از دوستانتان به شما معرفی کرده (یا دعوت کرده) ، گزینه (از طریق دوستان دعوت شده ام) را انتخاب کرده و شماره ی خود را وارد کرده و کد دعوتی که دوستتان برای شما فرستاده را وارد کنید و وارد مرحله بعد شوید . با این کار شما می توانید برای خود (و دوستتان) امتیاز جمع آوری کنید .
در مرحله بعد ، ارسال پیامک تایید را انتخاب کرده تا کد فعال سازی برای شما ارسال شود .

کد تایید هف هشتاد 

کد فعالسازی چهار رقمی را که هف هشتاد برای شما ارسال کرده را وارد کنید ، سپس گزینه "تایید کد" انتخاب کنید ؛ چنانچه کد را دریافت نکردید ، بر روی گزینه (ارسال دوباره کد) کلیک کنید .

ارسال کد تایید هف هشتاد 

هم اکنون شما وارد اپلیکیشن هف هشتاد شده اید و می توانید از تمامی امکانات آن استفاده کنید . با ما همراه باشید تا به معرفی تک تک این گزینه ها بپردازیم و نحوه استفاده از آن ها را به شما آموزش دهیم .


شروع کار با برنامه هف هشتاد

در تصویر زیر ، منوی کاربری زیبا هف هشتاد را مشاهده می کنید . با چرخاندن گردانه ، قابلیت های مختلف برنامه را مشاهده می کنید .

صفحه اصلی برنامه هف هشتاد 


تنظیمات مورد علاقه

با کلیک بر روی آیکون مثبت (+) میتوانید ، وارد این قسمت شوید ؛ در این بخش شما می توانید گزینه هایی را که می خواهید در منوی کاربری باشد را مشخص کنید تا به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید .

تنظیمات مورد علاقه 

شارژ سیم کارت اعتباری

در کادر اول ، شماره موبایل خود یا دیگران را (می توانید از مخاطبین انتخاب کنید) وارد کنید . اپراتور شما به طور خودکار مشخص می شود ، چنانچه شماره خود را ترابرد کرده اید ، خودتان اپراتور مورد نظر را انتخاب کنید .
در کادر بعدی نوع شارژ خود را (مستقیم ، کد شارژ و...) وارد کنید و مقدار شارژ دلخواه را وارد کنید .
بعد از طی کردن تمام این مراحل ، گزینه "تایید" را لمس کرده و وارد مرحله پرداخت شوید ؛ با وارد کردن اطلاعات خواسته شده (رمز دوم ، شماره کارت ، cvv2 و ...) ، شارژ خود را دریافت کنید .
برای مجبور نبودن به وارد کردن اطلاعات در هر خرید ، به آخر مقاله ، قسمت مدیریت کارت ها مراجعه کنید .

شارژ سیم کارت اعتباری

 
خرید بسته اینترنت

از طریق این بخش شما می توانید بسته اینترنتی مورد نظر خود را خریداری کنید . طبق مطالب قبل ، شماره تلفن خود یا دیگران را وارد کرده ، اپراتور مورد نظر را در صورت ترابرد کردن انتخاب کنید ، دوره (ماهانه و ...) وحجم بسته مورد نظر را انتخاب کرده و با کلیک بر گزینه "تایید" ، مبلغ آن را پرداخت کنید .

خرید بسته اینترنت 


پرداخت قبض

یکی از قابلیت های بسیار کاربردی این اپلیکیشن ، پرداخت قبض است . در صفحه مربوطه ، چهار گزینه مشاهده می کنید : (قبض موبایل ، قبوض خدماتی ، جریمه خودرو و adsl) .
گزینه مورد نظر را انتخاب کرده ، اطلاعات خواسته شده (شناسه قبض و ...) را وارد کنید و گزینه "تایید" را انتخاب کنید تا وارد مرحله پرداخت شوید . به جای وارد کردن تمامی اطلاعات شما می توانید بارکد قبض یا ... را با گوشی خود اسکن کنید .

پرداخت قبض

 
خیریه

از طریق این بخش ، شما می توانید با وارد کردن موسسه خیریه و مبلغ مورد نظر ، به موسسات خیریه کمک کنید .

خیریه در هف هشتاد 


استعلام

این قابلیت ، زیر شاخه هایی نظیر مانده بسته اینترنت و ... دارد که این برنامه را از اپلیکیشن های رقیب ، متمایز می کند .
در کادر مربوطه ، شماره موبایل و اپراتور خود را وارد کرده تا مانده بسته اینترنت  و یا اعتبار سیم کارت خود را ملاحظه فرمایید .

استعلام در 780 


موجودی

یکی دیگر از امکانات کاربردی این اپلیکیشن ، پی بردن به موجودی کارت مورد نظر است .
در ابتدا شماره کارت خود را وارد کرده و رمز دوم کارت (می توانید از بانک تهیه کنید) وارد کنید . اطلاعاتی همچون ماه انتقضا و cvv2 و ... را می توانید از روی کارت خود خوانده و آن را وارد کنید و در آخر گزینه "موجودی" را لمس کنید .

اطلاع از موجودی کارت در هف هشتاد 


کارت به کارت

یکی از پرطرفدارترین قابلیت های این برنامه ، قابلیت کارت به کارت کردن است .
وارد قسمت مربوطه شوید . شماره کارت خود و شماره کارت مقصد را وارد کنید . توجه داشته باشید که هف هشتاد بانک کارت شما را پشتیبانی کند ، در بالای صفحه ، می توانید این بانک ها را مشاهده کنید .
سپس مبلغ مورد نظر را تا سقف (3 میلیون تومان) وارد کنید و گزینه "ادامه" را لمس نمائید و مراحل پرداخت را طی کنید .

کارت به کارت در 780 


خرید بلیت قطار

این قابلیت ، یکی از معدود قابلیت هائیست که اپلیکیشن هایی از این قبیل آن را دارا می باشند . وارد قسمت مربوطه شوید .
در منوی باز شده ، اطلاعات بلیت مورد نظر را وارد کنید و آن را خریداری کنید . از این طریق می توانید هر تعداد بلیت را که میخواهید ، دریافت کنید .

خرید بلیط قطار د ربرنامه هف هشتاد


 
تنظیمات

با کلیک بر آیکون سه خط در گوشه بالا سمت راست ، شما می توانید وارد بخش تنظیمات شوید .

 


مدیریت کارت ها

در این بخش ، شما می توانید اطلاعات کارت خود را وارد کنید تا در مراحل پرداخت مجبور به وارد کردن مجدد اطلاعات کارت خود نباشید .

مدیریت کارت ها 


انتقاد و پیشنهاد

از طریق این بخش شما می توانید با وارد کردن اطلاعات خواسته شده ، انتقادات و پیشنهادات خود را به هف هشتاد ارسال کنید .


کمپین ها

با کلیک بر آیکون خنده ، وارد کمپین ها شوید .


سامانه #780*

با شماره گیری این کد ، شما می توانید در صورت دسترسی نداشتن به اینترنت ، از این سامانه به جای اپلیکیشن استفاده کنید .

سامانه USSD هف هشتاد 

امیدواریم که توانسته باشیم به شما کمک شایانی کرده باشیم ، تشکر از همراهی شما عزیزان...


بیشتر بخوانید :

در صورتی که در مورد " بررسی و آموزش کامل اپلیکیشن هف هشتاد " سوال یا مشکلی دارید میتوانید در تنها سامانه مشاوره آنلاین کشور مشکل خود را رفع نمایید
 همچنین با عضویت در سامانه مشاوره میتوانید از یک دوره آموزشی رایگان به صورت آنلاین برخوردار شوید
عضویت و دریافت مشاوره