در صورتی که در مورد " حذف تبلیغات اینستاگرام " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره

صفحات تبلیغات اینستاگرام از آن دسته محتوای آزار دهنده است که بسیاری از کاربران اینستاگرام، از آن رنج برده و دوست دارند آن را غیر فعال کنند. حذف صفحات تبلیغاتی اینستاگرام اما چندان ساده نبوده و هیچگاه به طور کامل نمی توان از آن ها خلاص شد. اما در این خصوص راهکاری وجود دارد که با استفاده از آن می توان تاحدودی از حجم زیاد این تبلیغات کاست و بسیاری از آن ها را غیر فعال نمود. در ادامه با ما همراه باشید تا راهکاری را برای خلاص شدن و حذف تبلیغات اینستاگرام آموزش دهیم تا با استفاده از آن بتوانید این صفحات گاها آزاردهنده را غیر فعال کنید.

تبلیغات اینستاگرام


حذف تبلیغات اینستاگرام
از آنجا که اینستاگرام یک اپلیکیشن و شبکه اجتماعی پرکاربرد است و تعداد کاربران آن مدت هاست از مرز یک میلیارد نفر گذشته است، این شرکت برای کسب درآمد بیشتر، اقدام به گرفتن تبلیغات شرکت ها و کمپانی های مختلف نموده و آن ها را به کاربران خود نمایش می دهد. با اینکه نحوه نمایش این تبلیغات معمولا بر اساس هوش مصنوعی و از روی علاقه مندی های کاربران در نظر گرفته شده است، با اینحال ممکن است برخی از کاربران از تعداد زیاد و یا محتوایی که برای آن ها نمایش داده می شود، چندان راضی نباشند.


برای حذف تبلیغات اینستاگرام به ترتیب مراحل زیر پیش خواهیم رفت :
اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کرده و در صفحه هوم، شروع به اسکرول کردن پست های مختلف نمایید.
هنگامی که به اولین پست تبلیغاتی که با عناوینی همچون Sponsored یا Ads نمایش داده شده است برخورد کردید، گزینه شبیه به سه نقطه را در گوشه سمت راست و بالای پست، انتخاب کنید.

حذف تبلیغ اینستا

در منوی ظاهر شده گزینه “Hide This” یا “پنهان کردن گزارش” را انتخاب نمایید.

پس از آن منویی به شما نمایش داده می شود که دارای سه گزینه زیر است :

  • It’s Not relevant : به معنی اینکه آگهی نمایش داده شده مرتبط نیست.
  • I see it too often : به معنی اینکه آگهی نمایش داده شده برای من زیاد تکرار شده است.
  • It’s inappropriate : به معنی اینکه آگهی نمایش داده شده دارای محتوای نامناسب است.

مخفی کردن تبلیغات اینستاگرام

یکی از سه گزینه فوق را انتخاب کنید.

تبلیغات نمایش داده شده، حذف خواهد شد و پیامی مبنی بر تشکر از اینکه به اینستاگرام گزارش داده ایم نمایش داده می شود.

به این ترتیب می توانید تا حد مطلوبی از شر تبلیغات اینستاگرام مزاحم خلاص شوید. اما به هیچ عنوان اینگونه برداشت نکنید که این تبلیغات برای همیشه پایان می یابد. همانطور که می دانید، شبکه های اجتماعی به سبب امکانات و کاربران زیادی که دارند، هزینه های نگهداری بالایی را نیز برای سازنده در بر دارند. برای تامین این هزینه یا باید به طور مستقیم در هنگام ثبت نام از کاربر مبالغی دریافت شود یا هم اینکه از طریق گرفتن اسپانسر و نمایش تبلیغات، این هزینه تامین شود.

از آنجا که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی رایگان بوده و تعداد کاربران آن بسیار زیاد است، پس یکی از روش های کسب درآمد از آن، استفاده از ظرفیت تبلیغاتی آن می باشد. با این حساب اینستاگرام هیچ گاه این اجازه را به کاربران نخواهد داد که به طور کلی تمامی تبلیغات را از صفحه اجتماعی خود حذف کنند. اما برای کمتر کردن حجم تبلیغات، همانطور که اشاره شد، راهکاری وجود دارد که تحت عنوان حذف تبلیغات اینستاگرام ، در ابتدای مطلب توضیح داده شد.

مقالات زیر را برای مطالعه پیشنهاد میکنیم
در صورتی که در مورد " حذف تبلیغات اینستاگرام " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره