در صورتی که در مورد " حل مشکل کار نکردن پرسش و پاسخ (QUESTIONS) در اینستاگرام " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره

بسیاری از کاربران با مشکلات زیادی در قرار دادن استیکر پرش و پاسخ یا همان Questions در برنامه اینستاگرام مواجه هستند ، یکی از مشکلات شایع که زیاد هم برای ما گزارش شده است این است که پس از انتشار یک سوال در استوری فالورها نمیتوانند به آن پاسخ دهند مانند اینکه سوال جزئی از صفحه نیست ، یا اینکه شما قادر به جواب دادن به سوالات دوستانتان نیستید.
در این مقاله روش هایی را مطرح خواهیم کرد که با انجام آنها تا 99 درصد مشکل حل خواهد شد.

پرش و پاسخ یا همان Questions در برنامه اینستاگرام1) از داشتن Question اطمینان حاصل کنید

بسیاری از کاربران در جواب دادن به سوالات دیگران با مشکل روبرو هستند ، در اولین قدم باید مطمئن شوید نسخه اینستاگرام شما از Question پشتیبانی میکند یا خیر؟
برای همین در صفحه اصلی بر روی Your Story ضربه بزنید و یک استوری بگیرید.

story in instagram

بر روی علامت استیکر ضربه بزنید.

stickers in instagram

باید همانند تصویر زیر اماکن اضافه کردن QUESTIONS را داشته باشید.

questions in instagram


2) اینستاگرام خود را بروز کنید

چنانچه از گوشی آیفون استفاده میکنید توسط اپ استور برنامه اینستاگرام را بروز کنید و اگر از اندروید استفاده میکنید توسط گوگل پلی آخرین نسخه اینستاگرام را دریافت کنید.


3) گوشی را ریستارت کنید

پس از اینکه از آپدیت بودن اینستاگرام خود مطمئن شدید تمامی برنامه های باز را بسته و گوشی خود را ریستارت کنید.
پس از اینکه گوشی را مجدد روشن کردید بررسی کنید که قابلیت های Questions برای شما کار میکند یا خیر؟


4) صبر کنید

اگر کماکان مشکل شما بر طرف نشده است باید صبر کنید . بعضی از کاربران پس از انجام موارد قبلی همچنان با مشکل کار نکردن QUESTIONS مواجه بودند ولی پس از چند ساعت مشکل آنها رفع شده بود. یا در مواقعی فعال شدن امکان Questions برای بعضی از کاربران زمانبر است.


5) از اکانت دیگر استفاده کنید

پیشنهاد دیگر استفاده از یک اکانت دیگر در اینستاگرام است. برای همین به قسمت Profile رفته و وارد تنظیمات شوید ، به آخر صفحه اسکرول کرده و Add Account را انتخاب کنید. یک حساب جدید به اینستاگرام اضافه کرده و مشکل کار نکردن QUESTIONS را بررسی کنید.

add account instagram

بیشتر بخوانید :

در صورتی که در مورد " حل مشکل کار نکردن پرسش و پاسخ (QUESTIONS) در اینستاگرام " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره