در صورتی که در مورد " درج موقعیت مکانی و هشتگ در استوری اینستاگرام " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره

همانطور که به سرعت هرچه تمام تر تعداد کاربران شبکه ی اجتماعی اینستاگرام بیشتر میشود این شرکت بروزرسانی های فراوانی را برای اپلیکیشن خود منتشر میکند تا با اضافه کردن قابلیت های گوناگون باعث جذب بیشتر کاربران شبکه های اجتماعی به سمت خود شود. استوری قابلیتی بسیار جالب است که تصاویر و یا کلیپ های تصویری را به مدت محدود 24 ساعت به فالورهای شما نمایش میدهد. با قابلیت هایی که برنامه اینستاگرام به شما میدهد میتوانید استوری خود را متفاوت و حرفه ای به دیگران نمایش دهید. یکی از ابزارهای کاربردی استیکر است که دارای امکانات زیادی است، در بین این امکانات در این مقاله قصد داریم تا اضافه کردن موقعیت مکانی و هشتگ به استوری اینستاگرام را به شما کاربران سایت اُمیگو آموزش دهیم.با ما همراه باشید.

story instagram Hashtag & Location


اضافه کردن هشتگ و موقعیت مکانی به استوری اینستاگرام

ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام خود را بروزرسانی و اجرا کنید و در ادامه آیکن دوربین بالای صفحه را انتخاب کنید.

صفحه اصلی برنامه اینستاگرام

پس از ثبت استوری کافیست طبق تصویر زیر بر روی استیکر ضربه بزنید.

ایجاد استیکر در استوری

درصورتی که اینستاگرام خود را بروزکرده و این قابلیت برای حسابتان فعال شده باشد :

  • برای ثبت موقعیت مکانی آیکن Location را زده و سپس موقعیت جغرافیایی خود را انتخاب کنید. میتوانید با استفاده از Location و یا به صورت دستی یک موقعیت را انتخاب کنید.
  • برای اضافه کردن هشتگ آیکن Hashtag# را انتخاب کرده و در ادامه هشتگ دلخواه خود را بنویسید و روی استوری قرار دهید.

هشتک و موقعیت مکانی اینستاگرام

در انتها پس از منتشر کردن استوری خود هنگام مشاهده آن توسط فالوورهای شما این امکان وجود دارد که با انتخاب موقعیت مکانی و یا هشتگ روی استوری به بخش های مرتبط منتقل شوند.


توجه داشته باشیددر صورتی که نتوانستید به صورت دستی و یا بر روی نقشه مکان خود را برای استوری مشخص کنید ، حتما وضعیت فعال بودن یا نبودن لوکیشن یا موقعیت مکانی گوشی خود را از تنظیمات و یا نوار اعلان بررسی کنید.


پیشنهاد میکنیم مقالات زیر را مطالعه کنید :

در صورتی که در مورد " درج موقعیت مکانی و هشتگ در استوری اینستاگرام " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره