در صورتی که در مورد " روشهای دانلود ویدیو IGTV اینستاگرام " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره

همانطور که مستحضر هستید اینستاگرام قابلیتی به نام IGTV را به برنامه Instagram خود اضافه کرده است که با استفاده از آن شما می توانید فیلم های طولانی و یک ساعته را در اینستاگرام آپلود کنید، قبلا در اُمیگو در مورد چگونگی " به اشتراک گذاری ویدیوهای 1 ساعته با IGTV اینستاگرام " کامل توضیح دادیم. شما با تپ کردن آیکن IGTV می توانید ویدیوهای طولانی را مشاهده کنید، اما این ویژگی مانند یوتیوب گزینه ای برای دانلود و ذخیره ویدیو ندارد.
به همین خاطر اگر شما بخواهید ویدیوها را به صورت آفلاین مشاهده کنید باید از برنامه های جانبی و تحت وب استفاده کنید، با این کار شما مجبور نیستید برای تماشای ویدیوهای طولانی آنلاین بمانید. در این مقاله روش های دانلود فیلم و ویدیو استوری IGTV منتشر شده صفحه اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد، شما می توانید این روش ها را در 
اندروید، آیفون، ,ویندوز و یا مک انجام دهید.


برنامه Saveo اندروید

اگر می خواهید ویدیوهای IGTV را در دستگاه اندروید خود ذخیره کنید باید برنامه Saveo را از اینجا دانلود کنید. این اپلیکیشن برای ریپست کردن یا دانلود عکس ها و ویدیوهای اینستاگرام استفاده می شود و شما می توانید با آن فیلم های IGTV را هم دانلود کنید. این برنامه توسط TechUntold ارائه شده است. با استفاده از این روش شما می توانید فیلم های IGTV را از اینستاگرام و یا از خود برنامه IGTV دانلود کنید. 

برنامه Saveo اندروید

بعد از اینکه برنامه Saveo را نصب کردید آن را باز کنید و هنگامی که از شما اجازه دسترسی خواسته می شود روی Allow تپ کنید. حالا به برنامه IGTV بروید یا با تپ کردن روی آیکن Instagram که در سمت راست صفحه بالا است وارد اینستاگرام شوید. در اینجا شما ویدیوهای پخش شده از افرادی که شما فالو کرده اید را مشاهده خواهید کرد. ویدیویی که می خواهید دانلود کنید را تپ کنید. وقتی شما گزینه های لایک، کامنت و DM را دیدید روی آیکن سه نقطه عمودی تپ کنید و Copy Link را انتخاب کنید. 

کپی لینک IGTV

با انجام این کار به طور اتوماتیک برنامه Saveo باز می شود. در برنامه چند گزینه ظاهر خواهد شد آیکن Download را انتخاب کنید تا ویدیوی IGTV در گوشی شما ذخیره شود. ویدیو شروع به دانلود می کند و شما می توانید فرآیند پیشرفت را در نوار نوتیفیکیشن مشاهده کنید. به یاد داشته باشید برای دومین باری که می خواهید ویدیو را دانلود کنید شما مجبور نیستید برنامه Saveo را باز کنید شما می توانید خیلی راحت برنامه اینستاگرام یا IGTV را باز کنید و بقیه مراحل بالا را دنبال کنید.


وبسایت igtvloader

در ابتدا وارد وب سایت igtvloader.com شوید. سپس لینک ویدیو IGTV مورد نظر خود را از برنامه اینستاگرام یا IGTV انتخاب و کپی کنید.

copy link IGTV Instagram

سپس در قسمت کادر متنی لینک را past و بر روی Search کلیک کنید.پس از اینکه سایت لینک را یافت میتوانید بر روی دکمه  Download Video کلیک کنید. 

پس از آن مطابق تصویر زیر دانلود IGTV شروع خواهد شد.

دانلود igtv


به غیر از وب سایت فوق میتوانید از برنامه اندرویدی IGTV Videos Downloader استفاده کنید.برنامه را از اینجا دانلود و نصب کنید.

برنامه  IGTV Videos Downloader


وبسایت apowersoft 

برای دانلود فیلم کانال IGTV اینستاگرام علاوه بر سرویس IGTV Videos Downloader، شما می توانید از سایت Apowersoft استفاده کنید. برای استفاده از این سایت آنلاین شما باید مانند روش قبل ویدیو مورد نظر خود را انتخاب کنید و Copy Link را تپ کنید. بعد از کپی شدن آدرس ویدیو، آن را در کادر سفید سایت apowersoft پیست کنید و روی دکمه Download کلیک کنید. با استفاده از این روش شما می توانید ویدیوهای سایت های Facebook, YouTube, Spike, videobash و غیره را نیز دانلود کنید.

وبسایت apowersoft


وبسایت thumbtube

سایت thumbtube سایتی دیگر در زمینه دانلود IGTV اینستاگرام است ، در ابتدا وارد سایت thumbtube شوید. پس از ورود مطابق آموزش های قبلی لینک IGTV مورد نظر را در کادر متنی مطابق شکل past کرده و بر روی Download Video کلیک کنید.در صورتی که لینک صحیح باشد مطابق شکل بر روی سه نقطه کلیک کنید و گزینه Download را کلیک کنید.

وبسایت thumbtube

یا بر روی دکمه Download راست کلیک کرده و گزینه Save Video As را انتخاب کنید.


دانلود IGTV اینستاگرام بدون Copy Share Url

دانلود برنامه های ضبط کننده فیلم یک روش کاملا امن است که می توانید روی هارد خود نصب کنید. در این روش شما نیازی به کپی کردن آدرس URL ویدیو ندارید. با پخش ویدیو شروع به ضیط فیلم کنید. فیلم های دانلود شده غالبا در فرمت MP4 خواهد بود که شما می توانید ویدیو IGTV دانلود شده را در تمام پلیرها پخش کنید.

از برنامه های خوب ضبط تحت ویندوز میتوانیم Camtasia و Snagit را پیشنهاد کنیم.

برنامه camtasia

در اکثر گوشی های هوشمند جدید به غیر از اسکرین شات قابلیت ضبط ویدیو هم وجود دارد که میتوان به عنوان گزینه ای برای دانلود ویدیوهای IGTV از آن نام ببریم.


پیشنهاد میکنیم مقاله " ذخیره تصویر پروفایل اینستاگرام در رایانه و گوشی " را مطالعه کنید

در صورتی که در مورد " روشهای دانلود ویدیو IGTV اینستاگرام " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره