در صورتی که در مورد " ساخت شماره مجازی " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره

ساخت شماره مجازی

گاهی برای ثبت نام در تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی ، به هر دلیلی ، نیاز به مخفی کردن شماره خود و نمایش یک شماره مجازی دارید . اما برای ساخت شماره مجازی باید چه کار هایی را انجام دهید ؟ آیا نرم افزار ساخت تعداد نامحدود شماره مجازی وجود دارد ؟ در مقاله امروز امیگو قصد داریم در خصوص برنامه ساخت شماره مجازی برای شما دوستان عزیز صحبت کنیم .

آموزش ساخت شماره مجازی

در این بخش می خواهیم برای شما روش ساخت شماره مجازی را شرح دهیم . ساخت شماره مجازی در اندروید و ساخت شماره مجازی در iOS تفاوت چندانی با یک دیگر ندارند و در هر دو باید از نرم افزار ساخت شماره مجازی استفاده کرد . چند نمونه از بهترین برنامه ساخت شماره مجازی را در این بخش برای شما دوستان عزیز توضیح می دهیم :

 

برنامه ساخت شماره مجازی ESIAtalk

برنامه اسیا تالک یک برنامه برای ساخت شماره مجازی است . شما می توانید از شماره های مجازی که با برنامه ESIAtalk بدست می آورید در شبکه های اجتماعی نظیر واتس آپ ، تلگرام و ... ثبت نام کنید بدون این که شماره اصلی شما مشخص شود . روش استفاده از این نرم افزار بدین صورت است که ابتدا با خط خود در این نرم افزار ثبت نام کرده سپس نرم افزار برای شما شماره مجازی را نمایش داده و ارسال می کند . شما می توانید از این شماره با خیال راحت استفاده کنید .

 

نرم افزار ساخت شماره مجازی Next plus

این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزار ها برای ساخت شماره مجازی در اندروید و ios است . نرم افزار Next plus در واقع همان نرم افزار Text plus است که ارتقا پیدا کرده است . با ثبت نام در آن می توانید یک شماره دلخواه از یک شهر و کشور دلخواه را برای خود انتخاب کنید و به راحتی در همین نرم افزار با دوستان و آشنایان خود با استفاده از اینترنت و به رایگان صحبت کنید بدون این که شماره شما نمایش داده شود

   

برنامه ساخت شماره مجازی Talk2

برنامه تاک تو یک برنامه ساخت شماره مجازی است که شماره مجازی کشور فیلیپین را در اختیار شما قرار می دهد . با دانلود این برنامه و ثبت نام در آن از طریق خط خودتان برای شما یک شماره مجازی در نظر می گیرد که در برنامه این شماره قابل مشاهده است . شما می توانید با استفاده از این شماره در شبکه های مجازی عضو شوید و شماره خود را پنهان نگه دارید .

 

برنامه Smart Call برای دریافت شماره مجازی

نرم افزار ساخت شماره مجازی Smart call یک نرم افزار کاربردی جهت دریافت شماره مجازی کشور اندونزی است . برای استفاده از این نرم افزار ابتدا آن را از گوگل پلی دانلود کرده و نصب کنید . سپس با شماره خود در آن ثبت نام کنید و وارد برنامه Smart Call شوید . می توانید در برنامه شماره مجازی خود را مشاهده کنید و برای ثبت نام در شبکه های اجتماعی از آن استفاده کنید .

 

دریافت شماره مجازی با استفاده از برنامه Virtual SIM

برای ساخت شماره مجازی باید از نرم افزار هایی مثل Virtual SIM استفاده کنید ، این نرم افزار در 5 روز اول به شما خدمات رایگان ارائه می دهد و بعد از 5 روز هزینه کمی را از شما دریافت می کند . پس بهتر است در این 5 روز از این نرم افزار استفاده کنید . برای ثبت نام و فعال کردن Virtual SIM مراحل زیر را انجام دهید :
- نرم افزار Virtual SIM را از گوگل پلی دانلود و نصب کنید .
- سپس شماره اصلی خود را با کد 98+ وارد کنید و منتظر بمانید .
- یک رمز برای شما ارسال می شود ، اکنون آن را وارد کنید .
- شماره مجازی شما نمایش داده می شود .
- اکنون می توانید از شماره مجازی خود برای فعالیت در شبکه های اجتماعی استفاده کنید همچنین به ساخت شماره مجازی به طور نامحدود بپردازید.


  منبع مطلب : Heyvatech.com

در صورتی که در مورد " ساخت شماره مجازی " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره