در صورتی که در مورد " مزیت ویندوز فون نسبت به اندروید " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره

در صورتی که قصد خرید گوشی هوشمند دارید و گوشی های اندرویدی را به علت ویژگی های خوبشان می پسندید، شما را دعوت می کنیم خواننده ی این مقاله که برخی ویژگی های خوب ویندوز فون را معرفی می کند، باشید.

” ویندوز فون یک سیستم عامل قوی بر روی گوشی های هوشمند است. “

مزایای ویندوز فون نسبت به اندروید

در مقایسه ویندوز فون و اندروید برخی ویژگی های ویندوز فون قابلیت بیشتری نسبت به اندروید دارند. به طور مثال باید کفت چون اکثر کاربران رایانه های شخصی ، از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند پس محیط سیستم عامل ویندوز فون به علت شباهت زیاد به ویندوزهای 8 و 10 شما را وارد یک دنیای آشنا می کند.

علاوه بر راحت بودن رابط کاربری ویندوز فون ، وجود برنامه های پیش فرض مثل Outlook و Skype بر روی ویندوز فون و هماهنگی کامل آنها با سیستم عامل یک قابلیت مناسب دیگر است.

با توجه به طراحی ساده و فلت این سیستم عامل، حافظه ی اصلی گوشی هوشمند شما کمتر اشغال می شود و در نتیجه فضای بیشتری برا اجرای بازی ها و برنامه ها داشته و سرعت گوشی تان شما را راضی کننده نگه می دارد.


قیمت مناسب گوشی های ویندوز فون

از جمله ویژگی های مهم دیگری که سیستم عامل ویندوز فون دارد این است که با همکاری شرکت نوکیا، گوشی های ارزان قیمت و مناسبی تولید شده که دارای این سیستم عامل باشند. این قابلیتی است که باعث می شود همه نوع کاربر بتواند از گوشی های هوشمند مبتنی بر ویندوز فون استفاده کند.

 

 ” مزیت اصلی ویندوز فون ، سبک بودن این سیستم عامل است. “


دوربین های با کیفیت بر روی گوشی های ویندوز فون

امروزه وجود یک دوربین با کیفیت از نیازهای اصلی کاربران گوشی های هوشمند است. به همین خاطر است که اکنون گوشی های نوکیا و مایکروسافت در بازار وجود دارند که حتی مجهز به دوربین قوی 41 مگاپیکسلی هستند که نیاز کاربر را به دوربین دیجیتال کاملا مرتفع می کند.

 

در پایان ذکر این نکته ضروری است که مدر این مقاله تنها مزیت های ویندوز فون نسبت به اندروید ذکر شده است در حالی که بسیاری معایب نیز در دل این سیستم عامل قرار دارند که در مقالات دیگر به آنها پرداخته خواهد شد.


  منبع مطلب : Heyvatech.com

در صورتی که در مورد " مزیت ویندوز فون نسبت به اندروید " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره