در صورتی که در مورد " مشاهده و حذف برنامه هایی که از حساب کاربری اینستاگرام شما استفاده میکنند " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره

برنامه ها وسرویس های مختلفی میتوانند به حساب کاربری اینستاگرام شما متصل شوند تا برخی از خدماتی که توسط API های اینستاگرام معرفی شده اند را بتوانند اجرا کنند البته شما باید به این سرویس ها و برنامه ها اجازه دسترسی را داده باشید.
توجه کنید که حساب اینستاگرام شما مانند حساب گوگل یا فیسبوک نیست که بتوانید از آن برای ثبت نام یا ورود در سایت های دیگر استفاده کنید و فقط حساب اینستاگرام برای برنامه ها و سرویس هایی مرتبط با خود کاربردی است.
اگر شما قبلا نام کاربری و رمز عبور خود را به برنامه یا سرویسی داده اید و از اعتبار آن اطمینان ندارید میتوانید لیستی از این برنامه ها و سرویس ها را مشاهده کرده و هر یک که میخواهید را حذف کنید تا مانع از دسترسی به حساب شما شود.

عدم دسترسی برنامه/سرویس ها به حساب کاربری اینستاگرام

شما از طریق برنامه اندرویدی یا ios اینستاگرام قادر به مشاهده و حذف برنامه های مرتبط با حساب کاربری خود نیستید و باید از وب سایت اینستاگرام استفاده کنید برای همین به سایت instagram.com رفته و وارد حساب کاربری خود شوید.
ار بالا سمت راست بر روی علامت Profile (آدمک) کلیک کنید.

در صفحه باز شده اینبار بر روی دکمه Edit Profile در کنار چرخ دنده کلیک کنید.

edit profile

از سمت چپ بر روی Authorized Applications کلیک کنید.
در این صفحه تمامی برنامه ها و سرویس هایی که به حساب کاربری اینستاگرام شما متصل هستند را مشاهده خواهید کرد. در زیر هر برنامه یا سرویس یک دکمه Revoke Access وجود دارد.

اگر بر روی آن کلیک کنید پیغامی مبنی بر Are you sure you want to revoke this app's access ظاهر خواهد شد که بر روی Yes کلیک کنید تا دسترسی برنامه یا سرویس به حساب کاربری اینستاگرام شما لغو شود.
اگر برنامه یا سرویس را به طور اشتباهی حذف کرده باشید میتوانید مجدد آنرا فعال کنید برای اینکار برنامه یا سرویس مورد نظر را باز کرده و مجدد نام کاربری و رمزعبور حساب خود را وارد کنید.

توجه کنید که Invoke کردن داده های ذخیره شده برنامه شما را حذف نخواهد کرد.

اینکار در مواقعی کاربردی است ک شما معتقد هستید یک برنامه یا سرویس از اطلاعات حساب کاربری شما سو استفاده میکند یا هدف جاسوسی را دارد.


بیشتر بخوانید :

در صورتی که در مورد " مشاهده و حذف برنامه هایی که از حساب کاربری اینستاگرام شما استفاده میکنند " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره