در صورتی که در مورد " نحوه ارسال پیام مستقیم دایرکت اینستاگرام در ویندوز 10 " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره

اگر بدنبال ارسال و دریافت پیام (دایرکت) از طریق برنامه اینستاگرام در کامپیوتر هستید قبلا در مقالاتی جداگانه ارسال و دریافت پیام را در برنامه های نصبی در ویندوز توضیح داده ایم ، اما در این مقاله قصد داریم تا آموزش ارسال و دریافت پیام دایرکت اینستاگرام را در ویندوز 10 آموزش دهیم.


نحوه استفاده از دایرکت اینستاگرام در ویندوز 10

همانطور که میدانید اینستاگرام یک سرویس معروف به اشتراک گذرای عکس و فیلم است که از قابلیت های زیادی برخوردار است که یکی از این قابلیت ها ارسال و دریافت پیام به صورت چت با دیگران است.
درست است که قابلیت اینستاگرام در اندروید و ios وجود دارد ولی بسیاری از افراد به دلیل ساعت ها کار کردن پای سیستم علاقمند به مشاهده پیامهای اینستاگرام از طریق ویندوز هستند.
نسخه وب اینستاگرام قابل استفاده در توسط مرورگر در ویندوز است ولی متاسفانه نسخه وب اینستاگرام دارای معایب زیر است :

کاربران سیستم عامل ویندوز 10 میتوانند برنامه رسمی اینستاگرام را از فروشگاه مایکروسافت دانلود کرده و از قابلیت های بسیار خوب آن در ویندوز استفاده کنند.
1. برنامه Windows Store را در ویندوز 10 اجرا کنید. برای اجرا میتوانید کلمه Store را در سرچ ویندوز تایپ کنید.

2.در قسمت جستجو برنامه Windows Store عبارت instagram را تایپ کنید.

در قسمت جستجو برنامه Windows Store عبارت instagram را تایپ کنید.

3. پس از مشاهده برنامه بر روی آن کلیک کنید. در صفحه باز شده بر روی Free کلیک کنید تا دانلود شود. دقت کنید که برای دانلود احتیاج به ورود به حساب کاربری مایکروسافت است.

دانلود برنامه در Windows Store ویندوز 10

4. پس از دانلود برنامه را اجرا کنید.
5. توسط نام کاربری و رمز عبور پیج ایسنتاگرام خود وارد شوید
6. در صفحه باز شده بر روی Direct Message (DM) از گوشه سمت راست بالا صفحه کلیک کنید.

Direct Message (DM) در ویندوز 10

در این صفحه میتوانید لیستی از کسانی که قبلا به آنها پیام ارسال کرده اید یا ارسال کرده اند را مشاهده کنید.

Direct Message (DM)

7. برای اینکه با دوستان خود شروع به گفتگو کنید کافی است بر روی نام آن کلیک کنید.
در باکس متن از پایین صفحه متن خود را تایپ کرده و با کلیک بر روی دکمه ارسال متن خود را برای آن شخص ارسال کنید.

دایرکت اینستاگرام در ویندوز 10

همچنین شما میتوانید عکس و فیلم های خود را به دیگران ارسال کنید. برای اینکه تصاویر یا ویدیو های خود را از هارد انتخاب کنید بر روی Gallery کلیک کنید ، در صورتی که از وبکم در سیستم خود استفاده میکنید میتوانید با کلیک بر روی علامت دوربین از سمت چپ باکس متن تصویر زنده خود را به دوستتان ارسال کنید.

ارسال و دریافت عکس از کامپیوتر در دایرکت اینستاگرامدر صورتی که در مورد " نحوه ارسال پیام مستقیم دایرکت اینستاگرام در ویندوز 10 " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره