اگر مدت زمان زیادی را برای مشاهده ویدیو های زنده (لایو) صرف میکنید و از مشاهده در آنها در گوشی خود خسته شده اید با خواندن این مقاله میتوانید ویدیوهای زنده(لایو) را در رایانه به راحتی مشاهده کنید.
اگر فکر میکنید که با ورود به حساب کاربری خود در وب سایت اینستاگرام میتوانید لایو ها را مشاهده کنید کاملا در اشتباه هستید ، چون این قابلیت در نسخه وب اینستاگرام وجود ندارد.


چگونگی مشاهده ویدیوهای زنده(لایو) در کامپیوتر

برای مشاهده لایو های اینستاگرام در کامپیوتر نیاز به اضافه کردن یک افزونه در مرورگر کروم است. افزونه Chrome IG Story Plus به شما کمک خواهد کرد تا با کیفیت و سرعت خوب لایو ها را مشاهده کنید.
در ابتدا مرورگر کروم خود را باز کرده و به اینجا بروید.
مطابق شکل زیر بر روی ADD TO CHROME کلی کنید.

Chrome IG Story دانلود

پس از نصب شدن افزونه بر روی مرورگر همانند تصویر زیر بر روی شکلک Chrome IG Story کلیک کنید.

Chrome IG Story

در پنجره باز شده به دلیل اینکه وارد اینستاگرام خود نشده ایم باید بر روی OPEN INSTAGRAM کلیک کنید ، بلافاصله وارد سایت اینستاگرام میشوید. نام کاربری و رمز عبور اکانت خود را وارد کنید.

ورود به حساب اینستاگرام

پس از وارد شدن به حساب کاربری اینستاگرام خود بر روی شکلک افزونه یکبار دیگر کلیک کنید. همانطور که در تصویر زیر هم مشاهده میکنید امکانات این افزونه برای ما فعال شده است.

Chrome IG Story

همچنین شما قادر هستید به غیر از لایو ، استوری های دوستان خود را از طریق این افزونه مشاهده کنید.
نکته جالب اینجاست که به گفته سازندگان این افزونه ، در صورت مشاهده ویدیوهای زنده (لایو) و استوری دیگران هیچ مشخصاتی از اینکه شما لایو یا استوری آنها را مشاهده کرده ایم گزارش نخواهد شد یا به عبارتی دیگر شما به صورت مخفی و ناشناس فعالیت خواهید کرد.
از دیگر قابلیت های این افزونه دانلود یکجا استوری های دوستتان است ، به طور مثال دوست شما 10 استوری در پیج خود منتشر کرده است ، شما میتوانید با کلیک بر روی علامت دانلود در کنار مشخصات آن تمامی تصاویر استوری را در قالب یک فایل فشرده دانلود کنید.

Chrome IG Story

در صورتی که در مورد " چگونگی مشاهده ویدیوهای زنده (لایو) اینستاگرام در کامپیوتر " سوال یا مشکلی دارید میتوانید در تنها سامانه مشاوره آنلاین کشور مشکل خود را رفع نمایید
 همچنین با عضویت در سامانه مشاوره میتوانید از یک دوره آموزشی رایگان به صورت آنلاین برخوردار شوید
عضویت و دریافت مشاوره