در صورتی که در مورد " کشف حساب کاربری توسط شماره موبایل در اینستاگرام " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره

همانطور که می دانید، برخی افراد در اینستاگرام از نام مستعار برای اکانت خود استفاده می کنند و به این دلیل ممکن است با سرچ آن، نتوانید اکانت شخص را پیدا کنید. با توجه به اینکه در ثبت نام اینستاگرام از شما شماره تلفن خواسته می شود، در صورت بروز هرگونه مشکل مثل قفل شدن اکانت اینستاگرام، برایتان کد فعال سازی یا لینک ارسال می شود و یا هنگام فراموشی رمز عبور می توانید به کمک شماره تلفن خود بازیابی رمز اینستاگرام خود را انجام دهید،. در ادامه شما را با روش کشف اکانت با شماره در اینستاگرام آشنا می کنیم.آیا امکان فهمیدن شماره موبایل در اینستاگرام وجود دارد؟

برای مشاهده فعالیت های افراد در این شبکه اجتماعی می بایست آن ها دنبال کنید، در
اینستاگرام شما نمی توانید از طریق آیدی شخصی شماره موبایل او را پیدا کنید. اما از طریق شماره تلفن به شرطی که شخص با آن شماره اکانت اینستاگرام داشته باشد، می توانید اکانت اینستاگرام این شخص را پیدا کنید. برای عضویت در این برنامه از چند روش برای ثبت نام استفاده می شود که می توانید تنها در آن ایمیل معتبر ، شماره موبایل معتبر و یا هر دو باهم را وارد کنید.


چگونه شماره موبایل دیگران را در اینستاگرام پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن افراد با شماره موبایل در اینستاگرام، وارد بخش پروفایل اینستاگرام خود شوید و سه نقطه بالای صفحه را انتخاب کنید.

از قسمت Follow People  و بخش Contacts می توانید مخاطبین گوشی خود را که اکانت اینستاگرام آن ها با شماره ذخیره شده در مخاطبین شما یکی است، را پیدا کنید و آن شخص را فالو کنید.

اگر اولین بار است که وارد بخش این بخش می شوید بخش Contacts صفر است و می بایست روی گزینه Connect Contacts  کلیک کنید تا مخاطبین به نمایش در بیایند. سپس می توانید آن ها را فالو کنید.

توجه داشته باشید که در هر 24 ساعت تنها یک بار می توانید به جستجو افراد از طریق شماره تلفن بپردازید.  

در صورتی که در مورد " کشف حساب کاربری توسط شماره موبایل در اینستاگرام " سوال یا مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان اُمیگو تماس گرفته و از طریق تلفن ثابت یا همراه مشکل خود را رفع نمایید
دریافت مشاوره