از امیگو بک‌لینک فالو بگیر (بهترین قیمت و افزایش سئو سایت شما)

دانلود سریال یاغی (تمامی قسمت ها) دانلود رایگان یاغی

5 ماه پیش - خواندن 1 دقیقه

دانلود سریال یاغی، دانلود رایگان سریال یاغی، دانلود سریال یاغی قسمت 1 اول تا 2 دوم، سریال یاغی، دانلود سریال یاغی رایگان، دانلود سریال ایرانی یاغی تمامی قسمت ها، دانلود سریال یاغی محمد کارت با بازی پارسا پیروزفر، طناز طباطبایی، پژمان جمشیدی 

به نقل از سایت رخشاره سریال ایرانی یاغی (Yaghee Series) جزو آثار پربازیگر تولیدات شبکه نمایش خانگی به کارگردانی محمد کارت محصول سال 1400 کشور ایران است، که در فضایی اجتماعی طی میشود. از نقش پردازان آن می‌توان به ترکیبی از بازیگرهای سینمایی، تلویزیونی از جمله پارسا پیروزفر و … اشاره کرد که در این سریال هنرنمایی کرده اند. برای تماشای آنلاین و دانلود سریال یاغی و مطالعه حواشی این سریال جذاب و هیجان انگیز در ادامه همراه امیگو باشید.

اطلاعات و عوامل سریال یاغی

  • رده سنی: PG | مناسب برای تمامی سنین
  • روز پخش: نامشخص
  • پخش: نمایش خانگی

در حالی که این روزها پروژه های نمایش خانگی بسیاری پیش تولید و یا فیلمبرداری خود را در سکوت خبری آغاز کرده اند، محمد کارت هم مقدمات اولین پروژه نمایش خانگی خود را با نام موقت «یاغی» شروع کرده و در اولین گام پارسا پیروزفر را برای ایفای نقش در سریال یاغی انتخاب کرده است.

کارت که بعد از ساخت فیلم سینمایی «شنای پروانه» و معضلاتی که برای اکران این فیلم متحمل شده این روزها با بحران قاچاق فیلمش هم روبرو شده، تصمیم دارد طی ماه های پایانی سال این پروژه را کلید بزند.

برای دانلود سریال یاغی به همراه نقد و بررسی؛ به کارگردانی محمد کارت با (کیفیت بلوری و فول اچ دی) به سایت رخشاره مراجعه کنید: https://rokhshareh.com/yaghi-series/

لینک کوتاه: tny.im clck.ru is.gd tinyurl.com g6g.irbit.ly 

0
کــارمـا :
52
بفرست

مشاهده نظرات بیشتر...
asheghaneh