قوانین گرفتن بک لینک فالو از شبکه اجتماعی امیگو

2 ماه پیش - خواندن 1 دقیقه

قوانین گرفتن بک لینک فالو از شبکه اجتماعی امیگو

یکی از قابلیت‌های جذاب و پرطرفدار در امیگو "گرفتن بک لینک فالو" است. شما میتوانید بر روی منو سه نقطه (...) در پایین سمت چپ پست کلیک کرده و گزینه گرفتن بک لینک فالو را انتخاب کنید. در صفحه باز شده لینک‌های موجود در پست برای شما لیست میشود که به طور دلخواه میتوانید هر کدام از آنها را به بک لینک فالو تبدیل کنید.

* گرفتن بک لینک فالو از امیگو به سایت یا صفحه مورد نظر ارزشی بسیار بالا از لحاظ سئو خواهد داد.

عدم توجه به قوانین "بک لینک فالو" بر عهده کاربر میباشد ، بنابر این قبل از انتخاب لینک و پرداخت هزینه به تمامی مسائل زیر توجه داشته باشید.

قوانین :

  • محتوا پست باید کاملا بر اساس قوانین امیگو باشد ، به طور مثال پستی که صرفا برای بک لینک گرفتن با محتوا بدون ارزش باشد به آن لینک فالو تعلق نمیگیرد.
  • لینک‌ها باید در بین مطالب پست پخش باشند.
  • لینک‌ها نباید کل صفحه پست را دربر گرفته باشند (به طور مثال لینک‌ها با اندازه بزرگ محتوا را خراب کرده باشد و کاربر را به اجبار به سمتی هدایت کند که بر روی لینکها کلیک کند)
  • بک لینک فالو به لینک‌های اسپم ، بی کیفیت ، بی ربط ، غیر طبیعی ، تکراری و ضعیف داده نمیشود.
  • بک لینک فالو به سایت‌های نامناسب که بر خلاف قوانین کشور و امیگو هستند داده نمیشود.
  • لینک به سایت‌های مشابه امیگو (شبکه‌ اجتماعی) داده نمیشود.


نکته بسیار مهم : بروزرسانی پستی که قبلا در آن بک لینک فالو اعمال شده ، باعث میشود که لینک‌ها از حالت فالو به نوفالو تغییر پیدا کنند. بنابر این قبل از خرید بک لینک از صحت محتوا پست خود اطمینان داشته باشد. در صورت ویرایش و حذف لینک فالو باید مجدد هزینه پرداخت کنید.

0
کــارمـا :
3163
صفحه رسمی شبکه اجتماعی omigo.ir پشتیبانی : https://omigo.ir/chat/help
بفرست

مشاهده نظرات بیشتر...
omigo