ارزانترین فالوور،لایک و بازدید اینستاگرام و تلگرام در کل کشور را خریداری کنید (حرفه‌ای‌ترین پلتفرم خدمات شبکه‌اجتماعی کشور) کلیک کنید

نیکل - فولاد ضد زنگ-فولاد چکش خوار-فولاد ضد خوردگی

3 سال پیش - خواندن 1 دقیقه

نیکل - فولاد نیکل - فولاد مقاوم بالا - فولاد حرارتی - فولاد چکش خوار - فولاد ضد زنگ - فولاد زنگ نزن - فولاد آلیاژی -Nickel

این آلیاژ یک فلز با خواص شیمیایی و فیزیکی فوق‌العاده است که باعث استفاده از آن در صدها هزار کاربرد مختلف شده است.


امروزه این عنصر ارزش ویژه ای، به خصوص در صنعت آلیاژسازی پیدا کرده‌است. نزدیک به ۶۸٪ این عنصر تولید شده در جهان برای ساخت فولادهای زنگ نزن(ضد زنگ) استفاده میگردد. نزدیک به ۱۰٪ دیگر آن در ساخت آلیاژهای پایه-نیکل و پایه-مس، ۷٪ در ساخت فولادهای آلیاژی، ۳٪ در صنعت ریخته‌گری، ۹٪ در صنعت آبکاری ، و ۴٪ در سایر صنایع شامل صنعت رو به پیشرفت باتری‌ها (شامل باتری خودروهای برقی استفاده می‌شود.


فولاد رسول دلاکان با سالها تجربه ی ارزشمند در زمینه تأمین و عرضه انواع فولاد  و ورق آلیاژی با استانداردها و ارائه گواهی نامه ها و آنالیزهای معتبر  محصولات خویش توانسته است، رضایتمندی مشتریان خویش را فراهم آورد.

صنعتگر گرامی از اینکه ما را جهت خرید کالای (فولاد آلیاژی ) مورد نیاز خویش انتخاب می نمایید از شما سپاسگزاریم. 

ارتباط با ما:

02128423820 - 09122136675

واتس آپ : 09122136675

ایمیل : fooladrasuldalakan@gmail.com

از این عنصر برای ساخت شیشه‌های برنگ سبز استفاده می‌شود. صفحات نیکلی می‌تواند نقش محافظت‌کننده برای دیگر فلزات را داشته باشد. نیکل هم چنین کاتالیزور برای هیدروژن دار کردن روغن های گیاهی است. هم چنین صنعت سرامیک و ساخت آلیاژی از آهن و نیکل که خاصیت مغناطیسی دارد. و باتری‌های قوی ادیسون کاربرد دارد.

0
کــارمـا :
432
فروشگاه فولاد رسول دلاکان با سالها تجربه ی ارزشمند در زمینه عرضه و فروش انواع فولاد آلیاژی-انواع ورق آلیاژی با ارائه گواهینامه های معتبر و آنالیز رسمی آزمایشگاههای متالوژی ارائه خدمت مینماید.
بفرست

مشاهده نظرات بیشتر...
fooladrasuldalakan