بهترین روش گرفتن بک لینک فالو

10 ماه پیش - خواندن 3 دقیقه

امروزه میلیون‌ها سایت در دنیا وجود دارند که هر کدام از آنها قصد جذب مخاطب و کسب بهترین رتبه‌های گوگل را دارند.

بهترین و موثرترین روش داشتن ورودی از موتورهای جستجو مانند گوگل میباشد، اما اینکه شما در صفحات اول گوگل باشید و ورودی خوبی داشته باشید به این آسانی نیست و باید سایت شما از سئو خوبی برخوردار باشد.

یکی از مهمترین و اصلیترین معیارها برای اینکه گوگل به سایت شما اعتبار دهد و آن را در نتایج اصلی نمایش دهد ورودی ها به سایت از طریق بک لینک‌های فالو است.

بک لینک (فالو) چیست؟

هر متن یا تصویری که با کلیک بر روی آن به صفحه دیگری منتقل میشویم لینک نامیده میشود. اگر سایت یا دامنه اینترنتی دیگری به یکی از صفحات شما لینک داده باشد اصطلاحا به آن بک لینک می گوییم.

بک لینک انوع مختلفی دارد و به لیک لینک فالو و نوفالو  تقسیم میشود. هرچقدر سایت های بیشتر و معتبرتری به صفحات شما لینک داده باشند شانس شما برای کسب جایگاه در نتایج گوگل بیشتر خواهد شد.

گوگل در سال ۱۹۹۰ مفهوم پیج رنک را معرفی کرد و در آن زمان تعداد بک لینک های یک وبسایت تاثیر بسیار زیادی بر رتبه بندی آن در نتایج گوگل داشت. متخصصین سئو و مدیران وب سایت ها از این نکته استفاده کردند و با تکنیک هایی مانندن تبادل لینک یا خرید بک لینک تلاش کردند تا جایگاه خود در نتایج جستجو را بهبود دهند.

بنابر این دریافتیم که با دریافت بک لینک از سایت‌های پراعتبار و پربازدید میتوانیم جایگاه سایت خود را بالا ببریم. 

اما سایت‌های بااعتبار بالا و الکسا خوب هیچگاه به طور رایگان لینک فالو ارائه نمیدهند و به ازا هر بک لینک مبالغی را دریافت میکنند که معمولا به طور رپرتاژ منتشر خواهند شد.

رپرتاژ متنی است که لینک‌های فالو شما در آن قرار میگیرد و کاربران را ترغیب میکند که روی آنها کلیک کند تا در واقع اعتبار سایت معرف به سایت مقصد منتقل شود.


چرا بک لینک فالو از امیگو بگیریم؟

بک لینک فالو رایگان

اما خبر خوش این است که شبکه اجتماعی امیگو برای اولین بار و به روشی کاملا جذاب به کاربران خود بک لینک فالو قدرتمند میدهد. شبکه اجتماعی امیگو از اعتبار خوب ، بازدید بالا و الکسا مناسبی برخوردار است که انتخاب بیشتر مدیران سایتهای کشور است.

مزیت خرید بک لینک فالو از امیگو :

  • شبکه اجتماعی امیگو دارای سئو قوی و اعتبار بالا در موتورهای جستجو است و میتواند این اعتبار را از طریق بک لینک فالو انتقال دهد.
  • بر خلاف تمامی سایت‌ها برای خرید بک لینک نیاز به خرید رپرتاژ نیست ، شما میتوانید خودتان پست مورد نظر را ایجاد و به‌طور دلخواه لینک‌های هدف را مشخص کنید.
  • بر خلاف تمامی ‌سایت‌ها شما مجبور به خرید حداقل 3 لینک فالو در پست نیستید ، در شبکه اجتماعی امیگو شما میتوانید از 1 تا تعداد نامحدود برای پست خود بک لینک فالو خریداری کنید.
  • کمترین قیمت بک لینک فالو را میتوانید از امیگو دریافت کنید ، سایت‌های هم سطح امیگو برای ارائه بک لینک فالو مبالغ بسیار بالاتری را دریافت میکنند.
  • عمر تمامی لینک فالوها دائمی است و این از یکی دیگر از مزیت‌های مهم خرید بک لینک از امیگو میباشد.
  • پشتیبانی VIP در تمام مراحل دریافت بک لینک به صورت ارتباط چت فراهم شده است.


چگونگی گرفتن بک لینک فالو از شبکه اجتماعی امیگو

پست خود را نگارش و لینک‌های مورد نظر را در آن قرار دهید ، آنرا منتشر کنید.

پس از انتشار به پست خود رفته و بر روی منو سه نقطه (...) پست کلیک کنید. گزینه "گرفتن بک لینک فالو" را انتخاب کنید.

هم اکنون تمامی لینک‌هایی که میتوانید از آنها بک لینک فالو بگیرید را مشاهده خواهید کرد ، با کلیک بر روی دکمه انتخاب روبروی هر لینک مشخص میکنید که قصد فالو کردن آن را دارید.

در پایین تعداد بک لینکهای انتخابی به همراه جمع قیمت را مشاهده میکنید. در نهایت بر روی پرداخت کلیک کنید.

پس از پرداخت موفقیت آمیز ، منتظر باشید تا کمتر از 24 ساعت لینک فالوهای شما در پست اعمال شود.

نکته : در صورتی که قوانین بک لینک فالو رعایت نشده باشد کلیه عواقب آن بر عهده کاربر است.


16
کــارمـا :
662
---
بفرست

مشاهده نظرات بیشتر...
moarefi