ارزانترین فالوور،لایک و بازدید اینستاگرام و تلگرام در کل کشور را خریداری کنید (حرفه‌ای‌ترین پلتفرم خدمات شبکه‌اجتماعی کشور) کلیک کنید

معرفی ۵ صرافی برای شارژ گوگل ویس (+نرخ مکالمه)

5 ماه پیش - خواندن 1 دقیقه

شارژ گوگل ویس

گوگل ویس چیست؟

Google Voice شاید مقرون به صرفه‌ترین راه حل VoIP برای استفاده شخصی یا بیزینسی باشد. گوگل ویس یک انتخاب هوشمندانه برای کاربران Google یا افرادی است که خط مبهم بین تماس‌های کاری و شخصی برایشان مهم نیست.

نرخ مکالمه با گوگل ویس

برقراری تماس با کانادا و آمریکا در اکثر نقاط این دو کشور رایگان است (به جز یک سری نقاط خاص که هزینه برقرای تماس در آن‌ها ۱ سنت به ازای هر دقیقه می‌باشد.)

برای مشاهده نرخ برقراری تماس با دیگر کشورها کلیک نمایید.

روش‌های پرداختی برای شارژ گوگل ویس

شرکت گوگل برای شارژ گوگل ویس تنها دو روش شارژ با کردیت کارت و دبیت کارت را می‌پذیرد.

نکته: بالانس شارژ شماره نمی‌تواند بیش از ۷۰ دلار آمریکا باشد.

صرافی‌های اینترنتی برای شارژ Google Voice

صرافی‌های متعددی هستند که به شارژ گوگل ویس برای شما خواهند پرداخت؛ لازم است تا اطلاعات جیمیل و پسورد متصل به شماره گوگل ویس خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که رعایت موارد امنیتی مثل استفاده از ابزارهای تغییر آی‌پی (ترجیحا دارای کیل سوییچ) را به آن‌ها گوشزد کنید.

در زیر لیست برخی از صرافی‌های اینترنتی آورده می‌شود؛ لازم به ذکر است که ممکن است برخی از صرافی‌های زیر در زمان مطالعه این مقاله این عمل را انجام ندهند؛ بنابراین حتما با آن‌ها ارتباط بگیرید و از انجام شارژ گوگل ویس توسط آن‌ها مطمئن شوید.

۱- سفیرپیمنت

۲- تهران پیمنت

۳- ۲۰ پیمنت

۴- تهران کردیت کارت

۵- ایرانیکارت

۶- ....

کلام آخر

در صورتیکه تمایل به برقراری مکالمه با کشورهایی غیر از امریکا و کانادا را دارید، می‌توانید از آن‌ها درخواست کنید که با شما تماس گیرند؛ در غیر این صورت توسط شارژ گوگل ویس می‌توانید نیاز خود را برطرف نمایید. شارژ گوگل ویس ممکن است به دلایل تحریم‌ها چالش برانگیز و مقداری با ریسک همراه باشد.


0
کــارمـا :
38
شرکت جک‌بلک، مجری و صاحب امتیاز، از جمله شرکت‌های فعال در حوزه وریفای اکانت برندهای جهانی، خدمات ارزی و تجارت الکترونیک می‌باشد..
بفرست

مشاهده نظرات بیشتر...
jackblack